SKUTERY
skuteryimg

SKUTERY, MOTOROWERY I MOTORY

Marka Romet ma silną i ugruntowaną pozycję na rynku, wynikającą z historii, tradycji, ale przede wszystkim jest to brand, który patrzy w przyszłość. To prężnie rozwijająca się marka rowerów, skuterów, motorowerów i motocykli, która od 65 lat towarzyszy pokoleniom Polaków w ich przygodach z jednośladami . Teraz na nowo zdobywa rynek poprzez starannie przemyślane konstrukcje, harmonijnie dobrane komponenty i nowoczesną stylistykę. Stale zyskuje uznanie skupiając uwagę na ergonomii, bezpieczeństwie, niezawodności i modnym designie pojazdów, co bezpośrednio przekłada się na sukces sprzedażowy i coraz mocniejszą pozycję na europejskim rynku.

Jako sklep franczyzowy oferujemy Państwu największy wybór pojazdów dostępnych na miejscu oraz wgląd do katalogów z możliwością sprowadzenia wybranego modelu na życzenie Klienta. To również profesjonalny serwis oraz gwarancja jakości obsługi.
Jeśli jesteś zainteresowany zakupem pojazdu marki ROMET zapraszamy do naszego sklepu oraz na stronę producenta:

rometkatalog

Zakupy na raty w systemach ratalnych: Credit Agricole, Sygma, Santander

casygmasantander

NASZE PROPOZYCJE

 • latte_platinium

  ROMET LATTE CITY

  Latte City to stylowy wygląd włoskich skuterów z lat 50. Elegancki    i   szykowny      design     został      połączony z funkcjonalnością. Małe gabaryty oraz oszczędny silnik o pojemności 49 ccm, sprawi że skuter ten stanie się twoim przyjacielem, który pomoże Ci pokonać zakorkowane ulice miast, nie pozostając przy tym niezauważoną.

 • adv150

  ROMET ADV 150 ALL ROAD

  Adventure ADV 150 to solidna konstrukcja podwozia oraz doskonałe zawieszenie. Model ten stworzony został, aby radzić sobie w każdych warunkach. Silnik o pojemności 150 ccm zapewnia dobry moment obrotowy, tak aby jazda ADV 150 w trudnym terenie byłą prawdziwą przyjemnością.

 • rs50

  ROMET RS50

  Motorower ROMET RS50 to propozycja dla początkujących motocyklistów. Niezawodna konstrukcja została połączona z agresywnym, sportowym wyglądem. Ograniczenie prędkości maksymalnej daje możliwość używania go przez osoby dysponujące prawem jazdy kat. AM lub dowodem osobistym.

 • caffe50

  ROMET OGAR CAFFE 50

  ROMET OGAR CAFFE 50 to kolejna propozycja dla początkujących motocyklistów. Klasyczny wygląd nawiązujący do stylu „Caffe Racer” wraz z solidną konstrukcją sprawią, że model ten będzie idealną propozycją dla kogoś kto szuka pojazdu na lata. Ograniczenie prędkości maksymalnej daje możliwość używania go przez osoby dysponujące prawem jazdy kat. AM lub dowodem osobistym.