SKUTERY
skuteryimg

SKUTERY, MOTOROWERY I MOTORY

Otwarcie nowego punktu sprzedaży umożliwiło nam poszerzenie naszej oferty zarówno o nową markę BARTON, jak i rozszerzenie asortymentu pojazdów firmy ROMET, z którą współpracujemy już od wielu lat. Tak więc od listopada 2017 skutery, motorowery i motocykle oraz kaski, odzież, akcesoria i części motocyklowe dostępne są w sklepie przy ulicy Starobrzeskiej 36b w Brzegu.

Marka Romet

Ma silną i ugruntowaną pozycję na rynku, wynikającą z historii, tradycji, ale przede wszystkim jest to brand, który patrzy w przyszłość. To prężnie rozwijająca się marka rowerów, skuterów, motorowerów i motocykli, która od 65 lat towarzyszy pokoleniom Polaków w ich przygodach z jednośladami . Teraz na nowo zdobywa rynek poprzez starannie przemyślane konstrukcje, harmonijnie dobrane komponenty i nowoczesną stylistykę. Stale zyskuje uznanie skupiając uwagę na ergonomii, bezpieczeństwie, niezawodności i modnym designie pojazdów, co bezpośrednio przekłada się na sukces sprzedażowy i coraz mocniejszą pozycję na europejskim rynku.

Barton Motors

Firma istnieje na polskim rynku od 2007 roku, ciesząc się opinią jednego najpopularniejszych importerów skuterów, motorowerów i motocykli 125cc. Barton to marka stworzona z wizją i planem doścignięcia najlepszych, dlatego przykłada ogromną wagę do jakości swoich pojazdów. Dobiera kolekcje tak, aby spełnić wymagania zarówno zagorzałych miłośników motoryzacji, jak i osób, które doceniają praktyczne i ekonomiczne walory jazdy motocyklem lub motorowerem.

Oferujemy Państwu największy wybór pojazdów dostępnych na miejscu oraz wgląd do katalogów z możliwością sprowadzenia wybranego modelu na życzenie Klienta. Dzięki współpracy z firmą ROMET i BARTON, zapewniamy naszym Klientom dwuletnią gwarancję oraz opiekę posprzedażową.

Zapraszamy do naszego sklepu oraz na strony producentów:

rometkatalog
rometkatalog

Zakupy na raty w systemach ratalnych: SANTANDER, ALIOR BANK, BGŻ BNP PARIBAS.

SantanderAlior BankBGŻ BNP PARIBAS