ROWERY
roweryimg

 

ROWERY – OFERTA

Nasza firma od wielu lat współpracuje ze znanymi polskimi i zagranicznymi producentami, którzy oferują rowery bardzo dobrej jakości, stosują sprawdzone rozwiązania technologiczne w oparciu o komponenty znanych i sprawdzonych marek. Dbamy o to, by każdy Klient miał wybór i mógł wybrać produkt odpowiedni do swoich potrzeb oraz możliwości finansowych. Stale rozszerzamy asortyment o nowe modele oraz nowe marki rowerów. W swojej ofercie mamy przede wszystkim rowery miejskie, trekkingowe i dziecięce, jak również crossowe i górskie. Oferujemy także profesjonalny serwis w czasie dwuletniej gwarancji oraz naprawy pogwarancyjne. Z dumą możemy powiedzieć, że nasze wieloletnie doświadczenie przekłada się na Państwa zaufanie, o czym świadczą kolejne rowery zakupowane w naszym sklepie. Tym samym zwracamy Państwa szczególną uwagę na to, by zakupu roweru dokonywać w punktach, w których zostaniecie Państwo kompleksowo obsłużeni, a sprzedawca zapewnia serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

 

Zapraszamy do naszego sklepu!

 

Zakupy na raty w systemach ratalnych: SANTANDER, ALIOR BANK, BGŻ BNP PARIBAS. Honorujemy płatności kartą.

 

SantanderAlior BankBGŻ BNP PARIBAS

 

 

 • unibike

  UNIBIKE

  Firma jest jednym z największych dostawców rowerów oraz części rowerowych na rynku polskim. W ofercie firmy UNIBIKE można znaleźć całą gamę rowerów różnego przeznaczenia, poczynając od rowerów dziecięcych, poprzez górskie i terenowe, a na miejskich i trekkingowych kończąc. To sprawdzona jakość w dobrej cenie.

   

 • kross

  KROSS

  KROSS to jeden z liderów rynku rowerowego w Polsce, który konsekwentnie rozwija swój potencjał w oparciu o wysoką jakość oferowanych produktów. Siła napędowa KROSS oparta jest na pasji tworzenia najlepszego sprzętu rowerowego, dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii oraz wiedzy i zaangażowania inżynierów marki. Firma dba o każdy szczegół, tak by rowery były nie tylko wygodnym środkiem transportu lub sposobem na relaks, ale również zachwycały wizualnymi detalami.

 • Kellys

  KELLYS

  Kellys to jeden z największych producentów rowerów i akcesoriów rowerowych w Europie. Na rynku europejskim posiada montownie na Słowacji. Tworzy produkty z największą starannością stale pracując nad najnowszymi technologiami. W ofercie firmy znajduje się większość typów rowerów, jednak najlepiej rozbudowana jest gama rowerów górskich i crossowych

   

 • maxim medano

  MAXIM i MEDANO

  Jednoślady firmy ZASADA Bikes z Wielunia to przede wszystkim znane na polskich drogach od półtorej dekady MAXIM’Y oraz rowery MEDANO – młodszej marki, której liczba użytkowników z każdym rokiem dynamicznie rośnie. Producent oferuje przede wszystkim rowery miejskie i turystyczne, a także górskie i crossowe i dziecięce. Realizując motywy przewodnie marek: MAXIM- solidne trendy oraz MEDANO – be unique, firma zapewnia produktom wysoką jakość i oryginalny styl.

   

   

 • Storm

  LE GRAND

  Le Grand to coś więcej, niż rower miejski. Le Grand to uśmiech na twarzy dziewczyny, która w słoneczne popołudnie przemierza fascynujące arterie miasta oraz urzekające swym pięknem alejki parkowe. Le Grand to zaciekawiony wzrok przechodniów, gdy minie ich nowoczesna i elegancka rowerzystka. Le Grand to wreszcie niekontrolowany wybuch endorfin, gdy roześmiana para na stylowych rowerach wyrusza na kolejną miejską przygodę – we własnym rytmie i na własnych warunkach.

   

 • Storm

  STORM

  To prężnie rozwijający się producent rowerów miejskich, trekingowych, górskich i dziecięcych. Wyróżnia je nowoczesny design i bogata kolorystyka. Producent zapewnia bardzo duży wybór modeli rowerów o dobrej jakości i w równie dobrej cenie.

   

 • Cossack

  COSSACK

  Rowery COSSACK cechuje wysoka jakość, ciekawy i oryginalny design w bardzo dobrej cenie. Firma z powodzeniem zdobywa nowe rynki w Polsce, a rowery cieszą się dużym uznaniem ich użytkowników. W ofercie firmy znaleźć można przede wszystkim rowery miejskie i trekkingowe. Od 2014 roku dostępna również gama rowerów miejskich nowej marki ENIGME, której każdy rower ma swój unikalny charakter i styl.

   

   

 • electra

  ELECTRA

  Na życzenie klienta sprowadzamy również stylowe rowery znanej marki ELECTRA. Mają one wyjątkowy charakter i tworzone są z myślą o użytkownikach ceniących sobie oryginalność, dbałość o szczegóły i niepowtarzalny designe.

   

 • mexller

  MEXLLER

  Firma MEXLLER to polski producent, który w swojej ofercie ma rowery górskie, trekkingowe i miejskie. Jednak największa gama produktów adresowana jest do najmłodszych. Rowery MEXLLER to wygoda i komfort jazdy i dobry współczynnik jakości do ceny.

   

 • burghardt

  BURGHARDT

  To firma z Ostrowa Mazowieckiego, która na rynku rowerowym działa już ponad 20 lat i oferuje solidnej jakości rowery miejskie w bardzo korzystnych cenach.

   

 • ELECTRA

  Na życzenie klienta sprowadzamy również stylowe rowery znanej marki ELECTRA. Mają one wyjątkowy charakter i tworzone są z myślą o użytkownikach ceniących sobie oryginalność, dbałość o szczegóły i niepowtarzalny designe.

   

 • BURGHARDT

  To firma z Ostrowa Mazowieckiego, która na rynku rowerowym działa już ponad 20 lat i oferuje solidnej jakości rowery miejskie w bardzo korzystnych cenach.