ROWERY ELEKTRYCZNE
ebike

ROWERY ELEKTRYCZNE (e-BIKE)

Nasza firma oferuje klientom duży wybór rowerów elektrycznych takich marek jak KROSS, MAXIM i ROMET. Są to zarówno rowery miejskie z napędem w przednim kole, jak i rowery trekingowe z napędem centralnym, które znacznie zwiększają zakres możliwości, jeśli chodzi o prędkość, czas jazdy i pokonywane odległości. Systemy wspomagania centralnego są praktycznie bezawaryjne, a ich producenci zapewniają ciągłość dostępu do części zamiennych.

Jazda na takim rowerze to niezwykła frajda, elektryk wyzwala wręcz pokłady entuzjazmu. Pozwala pojechać szybciej, dalej i wyżej. Wspomaga pracę nóg (nie zastępuje!) więc bez większego wysiłku umożliwia przejechanie dystansu w zakresie 60 do 150 km, w zależności od zastosowanego napędu i baterii. Po mieście i najbliższych okolicach doskonale sprawdzi się rower miejski z napędem w przednim kole, za to wachlarz możliwości otwiera się, kiedy mówimy o rowerze z centralnym napędem. Niestraszne wtedy obciążenie w postaci sakw. Niestraszna też świadomość, że do „zrobienia” 120 km, kiedy siła nóg pozwala nam przejechać 60 km. Podjazdy w terenie górskim po mocne wrażenia i piękne widoki również dostępne są i to nie tylko dla tych, którzy kondycyjnie są do takich wypraw przygotowani.

Oprócz osobistych korzyści z jazdy rowerem elektrycznym, zaletą przemieszczania się elektrykiem jest to, że realnie dbamy o środowisko. Przesiadając się z samochodu na rower elektryczny, przyczyniamy się do mniejszej emisji spalin i mniejszego miejskiego hałasu. A jeśli pozwoli na to rozbudowująca się infrastruktura rowerowa, ruch na drogach publicznych również będzie mniejszy, a przyjemność z przejażdżek rowerowych zdecydowanie większa.

Klientów zainteresowanych zakupem roweru elektrycznego zachęcamy do wypróbowania jednego z rowerów testowych.

ROWER ELEKTRYCZNY CZYNI SZCZĘŚLIWYM!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą producentów:

KROSS - Katalog Ebike
ZASADA BIKES - Katalog Ebike
ROMET - Katalog Ebike

Zakupy na raty w systemach ratalnych: SANTANDER, ALIOR BANK, BGŻ BNP PARIBAS.

SantanderAlior BankBGŻ BNP PARIBAS